Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Absolwenci



Drodzy Absolwenci

 


     Ten list kierujemy do Was drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej w Ruszkach – Janowie, ponieważ pragniemy odtworzyć historię naszej szkoły z punktu widzenia jej byłych uczniów.


    Mamy nadzieję, że być może za jakiś czas z nostalgią będziecie wspominać koleżanki, kolegów, a może i nauczycieli z podstawówki. Teraz pewnie zdobywacie nowe doświadczenia w dalszej nauce lub pracy na różnych stanowiskach. Chcielibyśmy, abyście podzielili się swoimi sukcesami w dorosłym życiu i wspomnieniami ze szkolnych lat, mile widziane ksero fotografii. Prosimy napiszcie do nas, a my udostępnimy to w zakładce Absolwenta na naszej stronie internetowej: www.spjanow.c0.pl.

    Serdecznie zapraszamy, życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

    Piszcie na adres: Szkoła Podstawowa Janów 71a 96-512 Młodzieszyn lub

drogą elektroniczną:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

                          Dyrektor

                         Rada Pedagogiczna i Uczniowie

Szkoły Podstawowej im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie

 

  Rok  1996/97 

1.  Basiak Iwona

2.  Haba Marcin

3.  Kitliński Piotr

4.  Kulisz Sylwia

5.  Lipiński Grzegorz

6.  Olczak Paweł

7.  Orlińska Iwona

8.  Owczarzak Tomasz

9.  Ozdobińska Iwona

10. Piecka Łukasz

11. Rogowska Justyna

12. Szyperek Marek

13. Winnicka Agata

14. Wosiński Paweł

Wychowawca: p. Aldona Kmiecińska

 

 Rok 1997/98 

1.  Haba Rafał

2.  Januszewska Bogumiła

3.  Kitliński Marcin

4.  Lachowicz Joanna

5. Lipińska Monika

6.  Seroka Anna

7.  Szyperek Piotr

8.  Talarek Dawid

9.  Winnicki Sebastian

10. Zakościelna Małgorzata

11. Ziółkowski Piotr

Wychowawca: p. Mirosława Winnicka


  Rok 1998/99 

1.  Domińczak Anna

2.  Grodnicki Łukasz

3.  Józwik Łukasz

4.  Józwik Sylwia

5.  Juras Mariusz

6.  Kobylański Tomasz

7.  Olczak Krzysztof

8.  Pisarek Dorota

9.  Pisarek Łukasz

10.Rogowska Monika

11.Szajewska Paulina

12. Szymborski Mariusz

13. Talarek Agnieszka

        Wychowawca: p. Teresa Krzyżanowska

 

Rok 1998/99

1.  Chałubek Milena

2.  Ciurzyńska Izabela

3.  Gołębiewska Anna

4.  Góralczyk Beata

5.  Górski Mariusz

6.  Grabowska Ewa

7.  Grodnicka Martyna

8.  Januszewski Marek

9.  Kuźmińska Martyna

10.Olczak Małgorzata

11.Olejniczak Magdalena

12.Orliński Dawid

13.Ozdobińska Paulina

14.Pisarek Krzysztof Paweł

15.Rogowska Katarzyna

16.Szajewski Mariusz

17.Talarek Arkadiusz

18.Talarek Ireneusz

19.Wilczek Błażej

20.Wosińska Agnieszka

21.Figaszewski Łukasz

               Wychowawca: p. Leszek Borkowski

 

Rok 1999/2000 KLASA VIII

1.  Adamska Marzena

2.  Ciurzyńska Edyta

3.  Górski Albin

4.  Juras Marcin

5.  Kobylańska Iwona

6.  Kobylańska Martyna

7.  Kulińska Maciej

8.  Seroka Katarzyna

9.  Smolińska Magdalena

10.Szajewska Beata

11.Ząbczyńska Monika

12.Żakowska Justyna

         Wychowawczyni:  p. Bogusława Kulińska

 

 Rok 1999/2000 KLASA VI

1.  Aleksandrowicz Martyna

2.  Basiak Grzegorz

3.  Dąbrowski Damian

4.  Figaszewski Grzegorz

5.  Gajewski Paweł

6.  Gonta Kamil

7.  Góralczyk Krzysztof

8.  Górski Mariusz

9.  Januszewski Marek

10.Kobylański Jakub

11.Kornacka Anna

12.Lachowicz Justyna

13.Lachowicz Paulina

14.Orliński Kamil

15.Pisarek Malwina

16.Woźniak Arkadiusz

       Wychowawca: p. Maria Domińczak

 

 Rok 2000/01 

1.  Adamski Kamil

2.  Chałubek Adrian Sebastian

3.  Chłystek Mariusz

4.  Ciurzyński Piotr

5.  Domińczak Piotr Adam

6.  Figaszewska Joanna

7.  Figaszewski Grzegorz Janusz

8.  Gajewski Jarosław

9.  Gonta Karol

10.Kaczmarek Rafał

11.Kowalska Monika

12.Kuźmiński Przemysław

13.Lachowicz Emilia Martyna

14.Olejniczak Krzysztof

15.Smolińska Justyna

16.Sobczak Martyna

17.Wężowska Anna

18.Winnicka Magdalena Lidia

19.Żiółkowski Kamil

20.Znojek Marta Łucja

       Wychowawczyni:  p. Mirosława Winnicka

 

 Rok 2001/02 

1.  Buraczyński Piotr

2.  Ciurzyński Łukasz

3.  Ciurzyński Piotr

4.  Górska Monika

5.  Jassa Paweł

6.  Kaczmarek Anna Agnieszka

7.  Kobylańska Justyna

8.  Kowalska Agnieszka

9.  Kowalski Waldemar

10.Orlińska Ewelina Małgorzata

11.Orlińska Żaneta Magdalena

12.Szyperek Magdalena

13.Walkowska Ewelina Maria

     Wychowawca: p. Maria Domińczak

                      

Rok 2002/03 

1.  Adamczyk Adrian

2.  Fabisiak Sylwia

3.  Figaszewska Agnieszka Małgorzata

4.  Jassa Przemysław

5.  Kitlińska Sylwia Beata

 6.  Marcinkowski Paweł Piotr

 7.  Olejniczak Michał

 8.  Orlińska Żaneta

 9.  Samson Sławomir

 10.  Słowikowska Martyna

 11.  Winnicka Karolina

 12.  Wosiński Kamil

        Wychowawczyni: p. Bogusława Kulińska

 

Rok 2003/04 

 1.  Domińczak Marcin Krzysztof

 2.  Figaszewski Sebastian Marcin

 3.  Józwik Ewelina

 4.  Maślanka Kamil Krzysztof

 5.  Sobczak Piotr

 6.  Wojciechowski Tomasz

 7.  Wosiński Marcin

       Wychowawca: p. Grażyna Justyńska

 

 Rok 2004/05 

1.  Chłystek Damian

2.   Czarnecki Szymon Piotr

3.   Dąbrowska Dorota

4.   Figaszewska Anna

5.   Januszewska Katarzyna

6.    Kaczmarek Daniel

7.   Kobylańska Joanna

8.   Kowalska Karolina

9.   Lachowicz Łukasz Henryk

10.   Lipińska Paulina Marta

11.   Maślanka Sylwia Teresa

12.   Orliński Artur Krzysztof

13.   Rolewski Paweł

14.   Seroka Emilia Małgorzata

15.   Sieradzki Bartłomiej

16.   Wilczek Kinga Aleksandra

17.  Winnicki Adrian

18.   Znojek Jakub Piotr

          Wychowawca: p. Mirosława Winnicka

 

 Rok 2005/06 

 1.  Fabisiak Ewelina

 2.  Kaczmarek Kamila

 3.  Kmiecińska Sylwia

 4.  Łukawska Żaneta Marlena

 5.  Marcinkowski Kamil Krzysztof

 6.  Orlińska Aleksandra

 7.  Szyperek Katarzyna

 8.  Walkowski Jakub

 9.  Winnicki Damian

 10.  Wojciechowski Piotr

 11.  Wosiński Rafał

         Wychowawca:  p. Maria Domińczak 


Rok  2006/07 

1.  Adamczyk Łukasz

2.  Buczyński Dominik

3.  Fabisiak Aneta

4.  Głodek Magdalena

5.  Kędziora Kamil

6.  Kobylański Kamil

7.  Lachowicz Przemysław Artur

8.  Maślanka Emilia Agnieszka

9.  Maślanka Daniel Piotr

10. Michalak Marcin

11. Niewiadomska Paulina

12. Orliński Rafał

13. Szajewski Bartłomiej

14. Walkowska Aleksandra

15. Wilczek Eliza Agata

16.  Winnicka Anna

17.  Zieliński Daniel

18.  Zwierz Sylwia Aleksandra

19.   Żakowski Łukasz

           Wychowawca: p. Bogusława Kulińska

 

 Rok 2007/08 

1.  Chłystek Marzena

2.  Dylik Piotr

3.  Górski Marcin

4.  Januszewski Kamil Piotr

5.  Jassa Mariusz

6.  Kacprzak Piotr

7.  Kaczmarek Patryk

8.  Kmiecińska Justyna

9.  Kwiatkowska Iwona

10.  Maślanka Konrad Grzegorz

11.  Maślanka Krzysztof Albert

 12.  Olejniczak Piotr

 13.  Orlińska Patrycja Paulina

 14.  Słowikowska  Patrycja

 15.  Winnicka Agata Katarzyna

 16.  Winnicka Izabela Katarzyna

 17.  Zientara Agnieszka Anna

 18.  Żakowski Przemysław

           Wychowawca: p. Mirosława Winnicka

 

  Rok 2008/09 

 1.  Dylik Krzysztof

 2.  Janasz Dawid

 3.  Kędziora Daniel Krzysztof

 4.  Kiełbasa Kamil

 5.  Olczak Weronika Agnieszka

 6.  Samson Sylwia

 7.  Wawrzyńczak Justyna

 8.  Wilczek Julita

 9.  Winnicka Ewelina Kinga

 10.  Zientara Marcin

 11.   Żakowski Michał

             Wychowawca: p. Bogusława Kulińska

 

 Rok 2009/10 

 1.  Adamczyk Patrycja

 2.  Ciurzyński Krzysztof

 3.  Dylik Ewelina

 4.  Janasz Izabela

 5.  Jesiołowska Angelika Karolina

 6.  Kaczmarek Paulina

 7.  Kamińska Kinga Aleksandra

 8.  Kiełbasa Patryk

 9.  Marcinkowska Aleksandra

10.  Olejniczak Wojciech

11.  Owczarzak Piotr Mariusz

12.  Pisarek Małgorzata Anna

13.  Zwierz Aleksandra

14.  Żakowska Monika

15.  Targaszewski Michał

            Wychowawca: p. Maria Domińczak

 

Rok 2010/11 

 1.  Głodek Radosław Wiesław

 2.  Góralczyk Daniel Sebastian

 3.  Guzik Magdalena

 4.  Jankowska Klaudia

 5.  Józwik Andżelika

 6.  Kamiński Damian Piotr

 7.  Majszak Kinga Weronika

 8.  Orliński Daniel Piotr

 9.  Orliński Krystian

10. Ozimek Adrian

 11. Szydlik Kacper Artur

 12.  Wawrzyńczak Żaneta

                  Wychowawca : p. Grażyna Justyńska

 

Rok 2011/12 

 1.  Adamczyk Przemysław

 2.  Cieślak Sandry

 3.  Figaszewski Paweł Krzysztof

 4.  Gontarek Mateusz Tomasz

5.  Kaczmarek Agata

6.  Kielak Konrad Krzysztof

7.  Krawczyk Sylwia

 8.  Orliński Konrad

 9.   Rowiński Dominik

 10.  Targaszewski Marcin

 11.  Wojciechowska Anna

 12.  Żakowski Dawid

            Wychowawca: p. Bogusława Kulińska

                 

Rok 2012/13 

1.  Ciećwierz Kamila

2.  Figaszewki Adam Piotr

3.  Kędziora Rafał

4.  Majszak Hubert

5.  Orliński Wiktor

6.  Sobczak Damin

7.  Szymborski Mateusz

8.  Walkowska Dagmara

9.  Zieliński Patryk

10. Żakowska Urszula

          Wychowawca : p.Maria Domińczak

 

Rok 2013/14 

1.  Adamczyk Robert

2.  Czarnolas Jakub

3.  Gonta Maciej

4.  Jankowska Natalia

5.  Jesiołowski Jakub Dariusz

6.  Kaczmarek Bartłomiej

7.  Kobylański Damian Adam

8.  Kotlarski Mikołaj

9.  Krawczyk Dawid

10.  Majszak Patryk Stefan

11.  Orlińska Klaudia

12.  Popiwanow Wiktoria

13.  Rogowski Mateusz

14.  Szymborski Jakub

15.  Tabara Krystian

16.  Wojciechowska Kinga

             Wychowawca: p. Grażyna Justyńska

 

 Rok 20014/15

1. Jesiołowska Natalia Zuzanna

2. Kaczmarek Przemysław

3.  Krzyżanowska Kamila

4.  Michalak Adam Jakub

5.  Niewiadomska Dorota

6.  Radwański Patryk

7.  Sobczak Klaudia Weronika

8.  Stępień Aleksandra Weronika

9.  Zduńczyk Hubert

10.  Zielińska Paulina

          Wychowawca:  p. Bogusława Kulińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe artykuły

Wydarzenia w roku 2014 NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS 12 grudnia zostaliśmy zaproszeni do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni...
Opublikowano: 26/03/2017, 18:11
Wydarzenia w roku 2016
Opublikowano: 26/03/2017, 17:56
Wydarzenia w roku 2015  Zapraszamy  Jasełka 22 grudnia nasza sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami i...
Opublikowano: 26/03/2017, 17:55
Promocja zdrowia  Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie została przyjęta do Mazowieckiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w dniu 8...
Opublikowano: 03/12/2014, 10:51
Drodzy Absolwenci        Ten list kierujemy do Was drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej w Ruszkach – Janowie, ponieważ pragniemy odtworzyć historię...
Opublikowano: 20/02/2014, 13:16

Licznik odwiedzin

Today1
Yesterday1
Week2
Month23
All13241