Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Plan lekcji

  

Tygodniowy rozkład zajęć od 4 września 2017 roku

 

Dni tygodnia

Nr kol. lekcji

Czas trwania lekcji

VII

Mirosława Winnicka

VI

Bogusława Kulińska

V

Maria Domińczak

IV

Grażyna Justyńska

III

 Izabela Sionek

II

Małgorzata Żakowska

I

Elżbieta Cichońska

„0”

Dorota

Duplicka

Ponie-

działek

1

08.00-08.45

 

Geografia 8

Przyroda 10

Religia 9

Religia 8

Ed. wczesn

J. angielski

Ed. wczesn.

Od 7.40 Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

Religia

Religia 9

J.angielski10

Matematyka 8

Ed. wczesn

Religia

Ed. wczesn.

J.angielski

3

09.50-10.35

J. polski8 

Jęz. angielski 10


W-F

W-F

Religia

Ed. wczesn

Ed.wczesn

Roczne przygot. przedsz.

do 13.10

4

10.55-11.40

 W-F

W-F

Matematyka8

Jez. polski 10

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

J.angielski

5

11.50-12.35

Matematyka8 

Jęz. polski 9

Jęz.polski

Jęz. angielski 10

Ed. wczesn.

Ed. wczesn

Religia

6

12.45-13.30

 Chemia 9

Matematyka 8

Przyroda

 

 

 

 

7

13.40-14.25

 Fizyka 9

 

 

 

 

 

 

 

 

  Wtorek

1

08.00-08.45

 Zaj. dyd.-wyr

   

Przyroda 10

J.angielski

Ed.wczesn

Ed. wczesn

Od 7.40

Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

 Biologia 10

Jęz. polski 9

Hist. i społ.


Matematyka 8

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

J. angielski10 

Matematyka8

W-F

W-F

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

W-F 

W-F

Matematyka8

Jęz. polski 9

Ed.wczesn.

Ed.wczesn

Ed.wczesn

5

11.50-12.35

Matematyka8 

J.angielski 10

Jęz. polski

Historia

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed. wczesn.

6

12.45-13.30

J. polski sg 

Zaj. techniczne

      Zaj. techniczne

 

 

 

 

Rytmika

do 14.10

7

13.40-14.25

 Historia sg

  

 

 

 

 

 

 

Środa

1

08.00-08.45

J. niemiecki

kom. 

Przyroda 10

Religia 9

Religia 9

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Roczne przyg przedsz.

2

08.55-09.40

Geografia sg 

Jęz. polski 9

Jęz. polski

Matematyka 8

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

j. ang.

Religia

3

09.50-10.35

Matematyka8 

J. polski 9

Jęz. polski

Przyroda10

Ed.wczesn

Religia

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

4

10.55-11.40

J.polski sg 

Hist. i społ. 9

Przyroda

Technika

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Religia

5

11.50-12.35

J. polski sg

Matematyka 8

Jęz. angielski

Jęz. polski 9

Religia

Ed.wczesn.

 

6

12.45-13.30

Religia 9 

Religia 9

W-f

W-F

 

 

 

7

13.40-14.25

 W-F

   

 

 

 

 

 

Czwartek

1

08.00-08.45

 Biologia 10

 Hist. i społ. 9

 Jęz. polski

Informatyka

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

2

08.55-09.40

Historia 8 

Jęz. angielski 10

Zaj komputerowe

Jęz. polski 9

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

3

09.50-10.35

J. polski sg 

Jęz. polski 9

Jęz. angielski

Matematyka 8

J. angielski

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

 Plastyka 9

Plastyka 9

Matematyka

Jęz. angielski 10

Ed.wczesn

J.angielski

Ed.wczesn

5

11.50-12.35

J. angielski 10 

Matematyka 8

Plastyka

Plastyka 9

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

 

6

12.45-13.30

 Fizyka 8

Przyroda 10


 

 

 

 

 

7

13.40-14.25

Chemia 8 

 


 

 

 

 

 

Piątek

1

08.00-08.45

Muzyka 9 

Muzyka 8

Jęz. polski

Jęz. angielski 10

 

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40-13.10

2

08.55-09.40

J. angielski 10 

Matematyka 8

Muzyka

Muzyka 9

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

Zaj z wych.sg 

Zaj. z wych. 9

Godz. z wychowawcą

Godz. z wychow. 8

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

Matematyka 8 

J. polski 9

W-f

W-F

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

5

11.50-12.35

W-F 

W-F

Matematyka

Jęz. polski 9

Ed.wczesn.

 

 

6

12.45-13.30

 Informatyka

Zaj. komputerowe

Przyroda

 

 

 

 

 

7

13.40-14.25

 J.ęzyk niemieckikom.

 

 

 

 

 

 

 

Godziny pracy

 

 

 34

30

28

26

23

23

22

25+3

                       

 


Tygodniowy rozkład zajęć od 1 września 2016 roku


Dni tygodnia

Nr kol. lekcji

Czas trwania lekcji

VI

Bogusława Kulińska

V

Maria Domińczak

IV

Grażyna Justyńska

III

 Izabela Sionek

II

Małgorzata Żakowska

I

Elżbieta Cichońska

„0”

Dorota

Duplicka

Poniedziałek

1

08.00-08.45

Religia 9

Religia 9

Przyroda 10

Ed. wczesn

J. angielski

Ed. wczesn.

Od 7.40 Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

Matematyka8

J.angielski10

J.polski 9

Ed. wczesn

Religia

Ed. wczesn.

J.angielski

3

09.50-10.35

Język polski9

Matematyka8

J.angielski 10

Religia

Ed. wczesn

Ed.wczesn

Roczne przygot. przedsz.

do 13.10

4

10.55-11.40

Hist i społ. 8

J. polski 9

Religia 10

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

J.angielski

5

11.50-12.35

Język angielski 8

Hist i społ.9

Hist i społ. 10

Ed. wczesn.

Ed. wczesn

Religia

6

12.45-13.30

Przyroda 10

 

 

 

 

 

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08.00-08.45

 

 

W-f

J.angielski

Ed.wczesn

Ed. wczesn

Od 7.40

Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

W-F

W-f

Matematyka

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

Matematyka8

J.angielski10

J.polski 9

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

   Wtorek

4

10.55-11.40

J.angielski10

J.polski9

Zaj. tech.8

Ed.wczesn.

Ed.wczesn

Ed.wczesn

5

11.50-12.35

J.polski10

Matematyka8

Plastyka

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Godz.dyr.

6

12.45-13.30

J.polski10

Przyroda

       

Rytmika

do 14.10

7

13.40-14.25

  

 

 

 

 

 

 

Środa

1

08.00-08.45

Religia 9

Religia 9

W-f

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Roczne przyg przedsz.

2

08.55-09.40

Zaj. techn.8

Zaj. techn 8

J. polski9

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Religia

3

09.50-10.35

J.polski 10

Matematyka8

Przyroda10

Ed.wczesn

Religia

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

4

10.55-11.40

Przyroda10

J.polski 9

Matematyka8

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Religia

5

11.50-12.35

Matematyka8

J.polski 9

J.angielski10

Religia

Ed.wczesn.

Ed.wczesn

6

12.45-13.30

W-f

W-f

Religia10

     

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

1

08.00-08.45

   

Z. komput

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

2

08.55-09.40

Plastyka 9

Plastyka 9

Matematyka8

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

3

09.50-10.35

Zaj z wych 8

Zaj z wych 9

Z. z wych.10 

J. angielski

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

Matematyka8

J.polski 9

j. polski 

Ed.wczesn

J.angielski

J.angielski

5

11.50-12.35

J.polski 9

Matematyka8

J. angielski

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

 

6

12.45-13.30

Hist i społ 9

Przyroda10

W-f

       

7

13.40-14.25

W-f

W-f

         

Piątek

1

08.00-08.45

Muzyka 9

Muzyka 9

Przyroda 10

 

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40-13.10

2

08.55-09.40

J.polski 9

J. angielski 10

Muzyka 9

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

Matematyka8

Przyroda 10

J. polski 

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

J.angielski10

J.polski 9

Matematyka8

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

5

11.50-12.35

Zaj. komput

Zaj. komput

W-f

Ed.wczesn.

   

6

12.45-13.30

W-f

W-f

         

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

 

 

Godziny pracy

 

 

30

28

27

23

23

22

25+3

                     

                        

 

 

                           Zajęcia rozwijające i wyrównawcze

 W ROKU SZKOLNYM 2015-2016

                              

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Czas realizacji dzień/godziny

1.

Małgorzata Żakowska

Zajęcia artystyczne

 

 

Koło matematyczno-przyrodnicze

 

Poniedziałek

12.45 – 13.30

 

 Piątek

12.45 – 13.30

2.

Elżbieta Cichońska

 

 

 

Biblioterapia

 

 

 

Poniedziałek

 11.50 -12.35

Piątek

11.50 – 12.35

3.

Grażyna Justyńska

Zaj. dyd-wyr z matematyki kl. V, VI, VII

 

Wtorek

8.00 – 8.45

 

4.

Bogusława Kulinska

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu VI klasy

 

Koło dziennikarsko-fotograficzne

Czwartek

8.00 – 8.45

 

Piątek

8.00 – 8.45

5.

Ewa Orlińska

Zajęcia czytelnicze

oddział przedszkolny

Środa

9.25 – 9.40

 

8.

Maria Domińczak

Koło jęz. angielskiego – przygotowanie do sprawdzianu w kl. VI

 

Wtorek

13.40-14.25

9.

Izabela Sionek

Koło języka angielskiego

 

Czwartek

11.40-12.40

10.

Leszek Borkowski

Zajęcia sportowe

 

Środa

8.00-8.45

 

 

 

Godziny pracy świetlicy szkolnej

w roku 2015-2016

 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Czas realizacji dzień/godziny

1.

Bogusława Kulińska

 

 

Maria Domińczak

 

Maria Jarka

Świetlica

 

 

 

Poniedziałek

7.50 – 8.50

 

 

11.40 – 12.40

 

13.30 – 14.30

2.

Bogusława Kulińska

 

 

Mirosława Winnicka

Świetlica

 

 

 

 

Środa

7.50 – 8.50

 

 

13.30 – 14.30

3.

Izabela Sionek

Świetlica

 

 

Czwartek

11.40 – 12.40

 

4.

Grażyna Justyńska

 

 

Leszek Borkowski

Świetlica

 

 

 

 

Piątek

7.50 – 8.50

 

 

13.30 – 14.30

 

Nowe artykuły

Wydarzenia w roku 2014 NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS 12 grudnia zostaliśmy zaproszeni do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni...
Opublikowano: 26/03/2017, 18:11
Wydarzenia w roku 2016
Opublikowano: 26/03/2017, 17:56
Wydarzenia w roku 2015  Zapraszamy  Jasełka 22 grudnia nasza sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami i...
Opublikowano: 26/03/2017, 17:55
Promocja zdrowia  Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie została przyjęta do Mazowieckiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w dniu 8...
Opublikowano: 03/12/2014, 10:51
Drodzy Absolwenci        Ten list kierujemy do Was drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej w Ruszkach – Janowie, ponieważ pragniemy odtworzyć historię...
Opublikowano: 20/02/2014, 13:16

Licznik odwiedzin

Today1
Yesterday0
Week14
Month45
All12974