This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Plan lekcji

  

Tygodniowy rozkład zajęć od 4 września 2017 roku

 

Dni tygodnia

Nr kol. lekcji

Czas trwania lekcji

VII

Mirosława Winnicka

VI

Bogusława Kulińska

V

Maria Domińczak

IV

Grażyna Justyńska

III

 Izabela Sionek

II

Małgorzata Żakowska

I

Elżbieta Cichońska

„0”

Dorota

Duplicka

Ponie-

działek

1

08.00-08.45

 

Geografia 8

Przyroda 10

Religia 9

Religia 8

Ed. wczesn

J. angielski

Ed. wczesn.

Od 7.40 Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

Religia

Religia 9

J.angielski10

Matematyka 8

Ed. wczesn

Religia

Ed. wczesn.

J.angielski

3

09.50-10.35

J. polski8 

Jęz. angielski 10


W-F

W-F

Religia

Ed. wczesn

Ed.wczesn

Roczne przygot. przedsz.

do 13.10

4

10.55-11.40

 W-F

W-F

Matematyka8

Jez. polski 10

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

J.angielski

5

11.50-12.35

Matematyka8 

Jęz. polski 9

Jęz.polski

Jęz. angielski 10

Ed. wczesn.

Ed. wczesn

Religia

6

12.45-13.30

 Chemia 9

Matematyka 8

Przyroda

 

 

 

 

7

13.40-14.25

 Fizyka 9

 

 

 

 

 

 

 

 

  Wtorek

1

08.00-08.45

 Zaj. dyd.-wyr

   

Przyroda 10

J.angielski

Ed.wczesn

Ed. wczesn

Od 7.40

Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

 Biologia 10

Jęz. polski 9

Hist. i społ.


Matematyka 8

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

J. angielski10 

Matematyka8

W-F

W-F

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

W-F 

W-F

Matematyka8

Jęz. polski 9

Ed.wczesn.

Ed.wczesn

Ed.wczesn

5

11.50-12.35

Matematyka8 

J.angielski 10

Jęz. polski

Historia

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed. wczesn.

6

12.45-13.30

J. polski sg 

Zaj. techniczne

      Zaj. techniczne

 

 

 

 

Rytmika

do 14.10

7

13.40-14.25

 Historia sg

  

 

 

 

 

 

 

Środa

1

08.00-08.45

J. niemiecki

kom. 

Przyroda 10

Religia 9

Religia 9

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Roczne przyg przedsz.

2

08.55-09.40

Geografia sg 

Jęz. polski 9

Jęz. polski

Matematyka 8

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

j. ang.

Religia

3

09.50-10.35

Matematyka8 

J. polski 9

Jęz. polski

Przyroda10

Ed.wczesn

Religia

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

4

10.55-11.40

J.polski sg 

Hist. i społ. 9

Przyroda

Technika

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Religia

5

11.50-12.35

J. polski sg

Matematyka 8

Jęz. angielski

Jęz. polski 9

Religia

Ed.wczesn.

 

6

12.45-13.30

Religia 9 

Religia 9

W-f

W-F

 

 

 

7

13.40-14.25

 W-F

   

 

 

 

 

 

Czwartek

1

08.00-08.45

 Biologia 10

 Hist. i społ. 9

 Jęz. polski

Informatyka

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

2

08.55-09.40

Historia 8 

Jęz. angielski 10

Zaj komputerowe

Jęz. polski 9

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

3

09.50-10.35

J. polski sg 

Jęz. polski 9

Jęz. angielski

Matematyka 8

J. angielski

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

 Plastyka 9

Plastyka 9

Matematyka

Jęz. angielski 10

Ed.wczesn

J.angielski

Ed.wczesn

5

11.50-12.35

J. angielski 10 

Matematyka 8

Plastyka

Plastyka 9

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

 

6

12.45-13.30

 Fizyka 8

Przyroda 10


 

 

 

 

 

7

13.40-14.25

Chemia 8 

 


 

 

 

 

 

Piątek

1

08.00-08.45

Muzyka 9 

Muzyka 8

Jęz. polski

Jęz. angielski 10

 

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40-13.10

2

08.55-09.40

J. angielski 10 

Matematyka 8

Muzyka

Muzyka 9

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

Zaj z wych.sg 

Zaj. z wych. 9

Godz. z wychowawcą

Godz. z wychow. 8

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

Matematyka 8 

J. polski 9

W-f

W-F

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

5

11.50-12.35

W-F 

W-F

Matematyka

Jęz. polski 9

Ed.wczesn.

 

 

6

12.45-13.30

 Informatyka

Zaj. komputerowe

Przyroda

 

 

 

 

 

7

13.40-14.25

 J.ęzyk niemieckikom.

 

 

 

 

 

 

 

Godziny pracy

 

 

 34

30

28

26

23

23

22

25+3

                       

 


Tygodniowy rozkład zajęć od 1 września 2016 roku


Dni tygodnia

Nr kol. lekcji

Czas trwania lekcji

VI

Bogusława Kulińska

V

Maria Domińczak

IV

Grażyna Justyńska

III

 Izabela Sionek

II

Małgorzata Żakowska

I

Elżbieta Cichońska

„0”

Dorota

Duplicka

Poniedziałek

1

08.00-08.45

Religia 9

Religia 9

Przyroda 10

Ed. wczesn

J. angielski

Ed. wczesn.

Od 7.40 Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

Matematyka8

J.angielski10

J.polski 9

Ed. wczesn

Religia

Ed. wczesn.

J.angielski

3

09.50-10.35

Język polski9

Matematyka8

J.angielski 10

Religia

Ed. wczesn

Ed.wczesn

Roczne przygot. przedsz.

do 13.10

4

10.55-11.40

Hist i społ. 8

J. polski 9

Religia 10

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

J.angielski

5

11.50-12.35

Język angielski 8

Hist i społ.9

Hist i społ. 10

Ed. wczesn.

Ed. wczesn

Religia

6

12.45-13.30

Przyroda 10

 

 

 

 

 

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08.00-08.45

 

 

W-f

J.angielski

Ed.wczesn

Ed. wczesn

Od 7.40

Roczne przyg. przedsz.

2

08.55-09.40

W-F

W-f

Matematyka

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

Matematyka8

J.angielski10

J.polski 9

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

   Wtorek

4

10.55-11.40

J.angielski10

J.polski9

Zaj. tech.8

Ed.wczesn.

Ed.wczesn

Ed.wczesn

5

11.50-12.35

J.polski10

Matematyka8

Plastyka

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Godz.dyr.

6

12.45-13.30

J.polski10

Przyroda

       

Rytmika

do 14.10

7

13.40-14.25

  

 

 

 

 

 

 

Środa

1

08.00-08.45

Religia 9

Religia 9

W-f

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Ed. wczesn

Roczne przyg przedsz.

2

08.55-09.40

Zaj. techn.8

Zaj. techn 8

J. polski9

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Religia

3

09.50-10.35

J.polski 10

Matematyka8

Przyroda10

Ed.wczesn

Religia

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

4

10.55-11.40

Przyroda10

J.polski 9

Matematyka8

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Religia

5

11.50-12.35

Matematyka8

J.polski 9

J.angielski10

Religia

Ed.wczesn.

Ed.wczesn

6

12.45-13.30

W-f

W-f

Religia10

     

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

1

08.00-08.45

   

Z. komput

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

Roczne przyg. przedsz.

7.40- 13.10

2

08.55-09.40

Plastyka 9

Plastyka 9

Matematyka8

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

3

09.50-10.35

Zaj z wych 8

Zaj z wych 9

Z. z wych.10 

J. angielski

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

Matematyka8

J.polski 9

j. polski 

Ed.wczesn

J.angielski

J.angielski

5

11.50-12.35

J.polski 9

Matematyka8

J. angielski

Ed.wczesn.

Ed. wczesn

 

6

12.45-13.30

Hist i społ 9

Przyroda10

W-f

       

7

13.40-14.25

W-f

W-f

         

Piątek

1

08.00-08.45

Muzyka 9

Muzyka 9

Przyroda 10

 

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Roczne przyg. przedsz.

7.40-13.10

2

08.55-09.40

J.polski 9

J. angielski 10

Muzyka 9

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

3

09.50-10.35

Matematyka8

Przyroda 10

J. polski 

Ed.wczesn

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

4

10.55-11.40

J.angielski10

J.polski 9

Matematyka8

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

Ed.wczesn.

5

11.50-12.35

Zaj. komput

Zaj. komput

W-f

Ed.wczesn.

   

6

12.45-13.30

W-f

W-f

         

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

 

 

Godziny pracy

 

 

30

28

27

23

23

22

25+3

                     

                        

 

 

                           Zajęcia rozwijające i wyrównawcze

 W ROKU SZKOLNYM 2015-2016

                              

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Czas realizacji dzień/godziny

1.

Małgorzata Żakowska

Zajęcia artystyczne

 

 

Koło matematyczno-przyrodnicze

 

Poniedziałek

12.45 – 13.30

 

 Piątek

12.45 – 13.30

2.

Elżbieta Cichońska

 

 

 

Biblioterapia

 

 

 

Poniedziałek

 11.50 -12.35

Piątek

11.50 – 12.35

3.

Grażyna Justyńska

Zaj. dyd-wyr z matematyki kl. V, VI, VII

 

Wtorek

8.00 – 8.45

 

4.

Bogusława Kulinska

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu VI klasy

 

Koło dziennikarsko-fotograficzne

Czwartek

8.00 – 8.45

 

Piątek

8.00 – 8.45

5.

Ewa Orlińska

Zajęcia czytelnicze

oddział przedszkolny

Środa

9.25 – 9.40

 

8.

Maria Domińczak

Koło jęz. angielskiego – przygotowanie do sprawdzianu w kl. VI

 

Wtorek

13.40-14.25

9.

Izabela Sionek

Koło języka angielskiego

 

Czwartek

11.40-12.40

10.

Leszek Borkowski

Zajęcia sportowe

 

Środa

8.00-8.45

 

 

 

Godziny pracy świetlicy szkolnej

w roku 2015-2016

 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Czas realizacji dzień/godziny

1.

Bogusława Kulińska

 

 

Maria Domińczak

 

Maria Jarka

Świetlica

 

 

 

Poniedziałek

7.50 – 8.50

 

 

11.40 – 12.40

 

13.30 – 14.30

2.

Bogusława Kulińska

 

 

Mirosława Winnicka

Świetlica

 

 

 

 

Środa

7.50 – 8.50

 

 

13.30 – 14.30

3.

Izabela Sionek

Świetlica

 

 

Czwartek

11.40 – 12.40

 

4.

Grażyna Justyńska

 

 

Leszek Borkowski

Świetlica

 

 

 

 

Piątek

7.50 – 8.50

 

 

13.30 – 14.30

 

Nowe artykuły

Wydarzenia w roku 2014 NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS 12 grudnia zostaliśmy zaproszeni do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni...
Opublikowano: 26/03/2017, 18:11
Wydarzenia w roku 2016
Opublikowano: 26/03/2017, 17:56
Wydarzenia w roku 2015  Zapraszamy  Jasełka 22 grudnia nasza sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami i...
Opublikowano: 26/03/2017, 17:55
Promocja zdrowia  Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie została przyjęta do Mazowieckiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w dniu 8...
Opublikowano: 03/12/2014, 10:51
Drodzy Absolwenci        Ten list kierujemy do Was drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej w Ruszkach – Janowie, ponieważ pragniemy odtworzyć historię...
Opublikowano: 20/02/2014, 13:16

Licznik odwiedzin

Today0
Yesterday2
Week2
Month34
All13910