Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sukcesy w konkursach


Nasze sukcesy osiągnięte w roku szkolnym 2016/2017

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Dzień Bezpiecznego internetu - Razem zmieniamy internet na lepsze"

Karolina Kwiatkowska - kl. V - III miejsce


Nasze sukcesy osiągnięte w roku szkolnym 2015/2016

 

Sukcesy uczniów - klasa III

o   Szkolny konkurs-Mistrz Czytania ze zrozumieniem w klasie 3 -  Julia Motel i Julia Wieczorek

o   Szkolny konkurs- Mistrz Matematyki w klasie 3- Jakub Kornacki

o   XXXIX edycja Konkursu Przyroda –Twój Przyjaciel         (Zarząd okręgu LOP) Jakub Kornacki III miejsce

o   IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas III-Mistrz Ortografii Julia Motel

o   Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Informatyczny ph „ Więcej jabłek i owoców, zdrowszy będziesz- to jest sposób” Grzegorz Malejko wyróżnienie

o   Minikonkurs czytelniczy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie- Nagroda dla Julii Motel i Jakuba Kornackiego

o   Szkolny Konkurs Recytatorski –Julia Motel II miejsce, Weronika Mańko II miejsce, Jakub Kornacki III miejsce, Grzegorz Malejko wyróżnienie

o   Szkolny Konkurs Recytatorski-Julia Motel, Weronika Mańko, Grzegorz Malejko wyróżnienie

o   II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Pisankę lub Kartę wielkanocną- Julia Motel II miejsce

o   Konkurs Ligii Ochrony Przyrody „ Ptaki Doliny Środkowej Wisły”- Julia Motel III miejsce, Jakub Kornacki III miejsce

o   Szkolny Konkurs Plastyczny o Patronie Szkoły- Julia Motel I miejsce

o   Etap Rejonowy XXIX edycji ogólnopolskiego konkursu „ Mój Las”-Julia Motel II miejsce

o   XIII edycja Powiatowego Konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych w kategorii zbiórki makulatury- Julia Motel wyróżnienie

 

 Sukcesy uczniów klasy II

- Ogólnopolski konkurs LOP, etap regionalny „Mój las”

Sz. Bogusz II m. E. Kowalska II m. Z. Jamka II m.

-Konkurs gminny Karta na Boże Narodzenie i Nowy Rok – GOK Młodzieszyn 

E. Kowalska II m.

-XII edycja Powiatowego konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych

II m. Szymon Bogusz, dyplom E. Kowalska

-III Międzyszkolny konkurs plastyczny na pisankę i kartę wielkanocną

 M. Wawrzyńczak - wyróżnienie

-XXXVI Mały Konkurs Recytatorski - eliminacje szkolne

S. Mostowska I m. i udział w eliminacjach miejsko-gminnych, III m. M. Wawrzyńczak

Przyroda-twój przyjaciel „Mój ulubiony owad” LOP - J. Uzdowski I m.

„Ptaki doliny Środkowej Wisły” LOP - I m. J. Uzdowski

Konkurs czytelniczy GBP w Młodzieszynie – J. Uzdowski - nagroda

-Szkolne konkursy:

Mistrz czytania ze zrozumieniem – Emilia Kowalska,

Mistrz Kaligrafii w klasach I-III– Zuzanna Jamka


Sukcesy uczniów klasy I

Mistrz Czytania ze Zrozumieniem- Wiktor Kwiatkowski

Mistrz Kaligrafii- Zuzanna Kornacka

Mistrz Matematyki- Wiktor Kwiatkowski

Szkolny Konkurs Recytatorski-Wiktor Kwiatkowski, Cezary Walkowski wyróżnienie

Konkurs Ligi Ochrony Przyrody "Ptaki Doliny Środkowej Wisły" Zuzanna Kornacka I miejsce 

Konkurs Ligi Ochrony Przyrody "Mój ulubiony owad" Adam Kowalski I miejsce 

 Oddział Przedszkolny

 Szkolny konkurs o patronie szkoły - Adam Jamka II miejsce, Adrian Zduńczyk - wyróżnienie,

Międzyszkolny konkurs na najładniejszą kartę lub pisankę wielkanocną - Maciej Juras II miejsce

Międzyszkolny konkurs "Więcej jabłek i owoców - zdrowszy będziesz to jest sposób" Adam Jamka - wyróżnienie

"Konkurs zbiórki makulatury i puszek aluminiowych" - wyróżnienie dla oddziału przedszkolnego.

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Informatycznym ph „Więcej jabłek i owoców, zdrowszy będziesz – to jest sposób”

Adam Jamka - oddział przedszkolny – wyróżnienie

Grzegorz Malejko – klasa III – wyróżnienie

Kacper Orliński – klasa V - wyróżnienie


Eliminacje Gminne w Powiatowym Konkursie Pożarniczym "Młodzież zapobiega pożarom"

Filip Rogowski - ucz. kl. VI - I miejsce

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

eliminacje do XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego

zorganizowanego przez Sochaczewskie Centrum Kultury

 klasy I-III

I miejsce Sandra Mostowska kl. II

II miejsce Weronika Mańko i Julia Motel kl. III

III miejsce Mateusz Wawrzyńczak kl. II i Jakub Kornacki kl. III

wyróżnienia Wiktor Kwiatkowski kl. I, Cezary Walkowski kl. I i Grzegorz Malejko kl. III

Naszą szkołę reprezentować będą S. Mostowska, W. Mańko i J. Motel.

Konkursy Ligi Ochrony Przyrody

 19 lutego w Szkole Podstawowej w Kapturach odbył się finał dwóch konkursów organizowanych przez L O P w Płocku. 10 uczniów naszej szkoły S P Janów odebrało nagrody z rąk Pani Wójt Moniki Pietrzyk -Połubinskiej. W konkursie"Ptaki Doliny Środkowej Wisły "l miejsce w różnych kategoriach zdobyli Zuzanna Kornacka, Weronika Kobylańska i Filip Rogowski, l l l miejsca zdobyli Julia Motel, Jakub Kornacki, Klaudia Wosińska i Dominika Żakowska. W konkursie "Mój Las" l l miejsca zdobyli Emilia Kowalska, Zuzanna Jamka, Julia Motel i Szymon Bogusz. Gratulacje:

Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną „DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU – LEPSZY INTERNET ZALEŻY OD CIEBIE” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Młodzieszyn, Dyrektorów: Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Młodzieszynie

Maja Stańczak - ucz. kl. VI - wyróżnienie

Powiatowy konkurs zbiórki makulatury i puszek aluminiowych

laureaci

III miejsce Szymon Bogusz kl. II


Emilia Kowalska kl. II - wyróżnienie

Julia Motel kl. III - wyróżnienie

Gminny konkurs na kartę na Boże Narodzenie i Nowy Rok

zorganizowany przez GOK w Młodzieszynie 

II miejsce zajęła Emilia Kowalska z klasy II

 

Nasze sukcesy osiągnięte w roku szkolnym 2014/2015

 

Międzyszkolny Konkurs na logo PKP Intercity

zorganizowany w SP Brzozów

I m. Szymon Bogusz klasa I


Szkolny Konkurs Recytatorski

RECYTUJEMY WIERSZE O ZWIERZĘTACH

I miejsce Adam Deptuła kl. III

II miejsce Weronika Mańko klasa II

III miejsce Zuzanna Jamka klasa I

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski SP Brzozów

RECYTUJEMY WIERSZE O ZWIERZĘTACH

III miejsce Zuzanna Jamka klasa I


BEZPIECZNIE NA WSI. ZWIERZAKI TO NIE PLUSZAKI

Ogólnopolski konkurs plastyczny zorganizowany przez KRUS

W etapie gminnym w kategorii klas 0-III  wszystkie nagrody otrzymali uczniowie naszej szkoły

I miejsce Szymon Bogusz kl. I

II miejsce Mateusz Wawrzyńczak kl. I

III miejsce Dominika Jagła kl. I

ETAP POWIATOWY

wyróżnienie Dominika Jagła klasa I


Szkoła moich marzeń" - konkurs plastyczny zorganizowany przez SP w Kamionie

III miejsce w kategorii klas I-III Emilia Kowalska kl. I

III miejsce w kategorii klas IV-VI Filip Rogowski kl. V


Konkurs plastyczny "Leśne krajobrazy" zorganizowany przez Nadleśnictwo RADZIWIŁŁÓW 

II miejsce - Dominika Jagła klasa I

wyróżnienie - Bartłomiej Gołębiewski klasa I

wyróżnienie - Dawid Wójcik oddział przedszkolny


XXXV Mały Konkurs Recytatorski eliminacje gminne

II miejsce Dorota Niewiadomska

Wyróżnienie Maja Owczarzak


II Międzyszkolny Konkurs  Plastyczny na pisankę Wielkanocną

II miejsce w kategorii  Pisanka klasy I-III:

Julia Motel kl II i Jakub Kornacki kl.II

III miejsce Szymon Bogusz kl. I

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

KAMILA KRZYŻANOWSKA - I miejsce w eliminacjach powiatowych w grupie szkół podstawowych


Gminny Konkurs  Plastyczny na kartę Bożonarodzeniową:

w kategorii klas I-III

I miejsce    Aleksandra Majszak kl.II

II miejsce Weronika Mańko kl.II               

II miejsce - Klaudia Wosińska ucz. klasy IV


Konkurs prac plastycznych i fotograficznych pod hasłem "Przyroda nasz przyjaciel" z tematem wiodącym

"Co piszczy w trawie":

Praca plastyczna

I miejsce - Marta Majszak kl V

III miejsce - Sebastian Kędziora kl V

klasy I - III

I miejsce - Weronika Mańko kl II

II miejsce - Julia Motel kl II

Fotografia

II miejsce - Kacper Kotlarski kl V

Konkurs"PTAKI W MIEŚCIE"

Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody Płocku

klasy młodsze

I miejsce - Jakub Jaworski kl. I

II miejsce - Szymon Bogusz kl. I

wyróżnienie - Zuzanna Kornacka kl. O

klasy IV-VI

I miejsce - Marta Majszak kl. V

II miejsce - Agnieszka Jaworska kl. V


XII edycja Powiatowego konkursuzbiórki makulatury i puszek aluminiowych

wyróżnienia otrzymali:

Bogusz Szymon kl. I

Owczarzak Maja kl. IV

Majszak Marta kl. V

Żakowska Dominika kl. V

podziękowania i dyplomy za udział:

Kornacka Zuzanna kl. O, Szymborska Zuzanna kl. I, Jaworski Jakub kl. I, Wawrzyńczak Mateusz kl. I, Kowalska Emilia kl. I, Motel Julia kl. II, Majszak Aleksandra kl. II, Kornacki Jakub kl. II, Orliński Patryk kl. III, Jaworska Agnieszka kl. V

Szkolny Konkurs Plastyczny "NASZ PATRON płk LUDWIK GŁOWACKI"

I miejsce KAROLINA KWIATKOWSKA KL.III

II miejsce JAKUB JAWORSKI KL. I

III miejsce WERONIKA MAŃKO KL.II

wyróżnienie ZUZANNA JAMKA KL. I


Nasze sukcesy osiągnięte w roku szkolnym 2013/2014

Uczniowie brali udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych odnosząc sukcesy. Oto niektóre z nich:

·        Powiatowy Konkurs Plastyczny Rok Juliana Tuwima

II miejsce Natalia Jesiołowska kl. V

·         Powiatowy Konkurs Recytatorski -  Jeden najpiękniejszy wiersz Juliana Tuwima

Wyróżnienie – Maja Owczarzak kl. III

·        Ogólnopolski Konkurs - Ptaki obszarów Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej NATURA 2000

- II miejsce Kacper Orliński kl. III

 - III miejsce Sebastian Kędziora kl. IV i Wiktoria Popiwanow w kl. VI

·        Powiatowy Konkurs zbiórki makulatury i puszek aluminiowych –

I miejsce Aleksandra Parśniak kl. III 

Wyróżnienie -  Natalia Parśniak kl. I, Dominika Żakowska i Sebastian Kędziora kl. IV

·        Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną  Bądź bezpieczny w Internecie – razem tworzymy lepszy Internet

Wyróżnienie – Jakub Czarnolas kl. VI

·        Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu - etap powiatowy

klasy O-III

Mateusz Orliński kl. II- I miejsce op. Małgorzata Żakowska

Patryk Orliński kl. II- II miejsce op. Małgorzata Żakowska

Zuzanna Kornacka O III miejsce op. Barbara Katner

klasy IV-VI

Dominika Orlińska kl. IV - II miejsce op. Bogusława Kulińska

Filip Rogowski kl. IV - III miejsce op. Bogusława Kulińska

·        XXXIV Gminny konkurs recytatorski –

III miejsce  Maja Owczarzak ucz. Kl. III

·        Międzyszkolny konkurs „Recytujemy wiersze dla dzieci”

III miejsce Antoni Koszelak kl. III

·        Ogólnopolski konkurs Aktywni dla klimatu

19 miejsce na 160 szkół

Jakub Czarnolas, Kinga Wojciechowska, Klaudia Orlińska, Mikołaj Kotlarski i Krystian Tabara

·        Mistrz czytania ze zrozumieniem –

I miejsce w kl. I – Jakub Kornacki

                  kl. III – Antoni Koszelak

Wicemistrz     Julia Motel, Julia Wieczorek kl. I                          

·        Mistrz Kaligrafii 

 Karolina Kwiatkowska       kl. II

·        Mistrz matematyki

w klasie I Jakub Kornacki

w kl. II – Adam Deptuła

w klasie III – Maja Owczarzak

  Wicemistrz matematyki

 kl. I Natalia Parśniak

 kl. III Krystian Głodek

Mistrz  ortografii w kl. IV-VI

Sebastian Kędziora kl. IV

Kamila Krzyżanowska kl. V

Kinga Wojciechowska kl. VI


W konkursie ornitologicznym "Ptaki obszarów NATURA

2000 Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej" realizowanym w ra-

mach programu edukacyjnego LOP " Pozwólmy ptakom 

mieszkać obok nas"  uczeń klasy III Kacper Orliński zajął 

II miejsce op. M. Żakowska a Wiktoria Popiwanow kl VI

i Sebastian Kędziora kl IV zajęli III miejsce op. Maria

Domińczak. Gratulacje!!!!

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy III

Aleksandra Parśniak zajęła I miejsce w IX- edycji

"Konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych"

zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Wyróżnienia otrzymali: Natalia Parśniak kl I, Dominika Ża-

kowska i Sebastian Kędziora kl IV. Gratulacje !!!!!

 opiekun Maria Domińczak

  

Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów w konkursach w roku szkolnym 2012/2013

RYBY JEZIOR I RZEK MAZOWSZA konkurs plastyczny zorganizowany przez Zarząd Okręgu LOP w Płocku

III miejsce - Urszula Żakowska klasa VI op. M. Dominczak

wyróżnienie - Agnieszka Jaworska kl. III op. E. Cichońska

wyróżnienie - Aleksandra Parśniak kl. II op. . Żakowska

       

5 czerwca 2013r. w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem

NASZA ZIEMIA OJCZYSTA

WYRÓŻNIENIA otrzymało troje uczniów z naszej szkoły przygotowanych przez panią Mirosławę Winnicką:

Klaudia Orlińska kl. V

Kinga Wojciechowska kl. V

Dawid Krawczyk kl. V


17 maja troje uczniów z naszej szkoły wzięło udział

w międzyszkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III

w Brzozowie

"Recytujemy wiersze Juliana Tuwima" 

Dzieci przygotowały i zaprezentowały wiersze:

Antoni Koszelak  kl. II "Abecadło" op. M.Żakowska

Maja Stańczak kl. III "Okulary" op. E.Cichońska

Mateusz Deptuła kl. III"Spóźniony słowik" op. E. Cichońska

Mateusz Deptuła zajął III miejsce. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Gratulujemy!


Dnia 9.04.2013r Zespole Szkół w Sochaczewie odbył się

I POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wzięli w nim udział Dagmara Walkowska, Urszula Żakowska,

Rafał Kędziora, Mikołaj Kotlarski, Kacper Kotlarski,

Sebastian Kędziora i Dominika Żakowska.

Uczennica klasy III Dominika Żakowska zajęła IV miejsce.

Gratulujemy uczniom i nauczycielce języka angielskiego

pani Marii Domińczak


 12 kwietnia w naszej szkole odbył się

I Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III został przygotowany i zorganizowany przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Barbarę Katner, Małgorzatę Żakowską i Elżbietę Cichońską. Wzięło w nim udział 13 uczniów ze szkół z Młodzieszyna, Kamiona, Giżyc i Janowa. Uczestnicy konkursu pisali dyktando o wiośnie, opracowane na podstawie fragmentu baśni H. Christiana Andersena "Brzydkie kaczątko"

Komisja w składzie:

Elżbieta Cichońska - nauczycielka w SP Janów

Anna Kornacka-  dyrektor SP w Giżycach

Barbara Halek - nauczycielka SP w Mlodzieszynie

sprawdziła i oceniła prace uczniów.

I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii wywalczyła Wiktoria Ostrowska z Giżyc

II miejsce - Michalina Labus z Młodzieszyna

III miejsce - Sebastian Kędziora z Janowa op. E. Cichońska

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Życzymy dalszych sukcesów. 

  

Eliminacje gminne XXXIII Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez GOK w Młodzieszynie  

I miejsce Dorota Niewiadomska kl. IV op. B. Kulinska

II miejsce Antoni Koszelak kl. II op. M. Żakowska

III miejsce Mateusz Deptuła kl. III op. E. Cichonska

Dorota Niewiadomska i Antoni Koszelak będą reprezentować naszą gminę

w Miejskim Konkursie Recytatorskim w Sochaczewie 9 kwietnia 2013r.


IX Gminny Konkurs Plastyczny "Karta Świąteczna na Boże Narodzenie i Nowy Rok":


     Kamila Kzyżanowska kl. IV   - III miejsce op. B. Kulinska

     Dominika Żakowska kl. III   - wyróżnienie op. E. Cichońska


 IV edycja programu edukacyjnego LIGI OCHRONY PRZYRODY

"Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas" konkurs plastyczny PTAKI LASU

Agnieszka Jaworska  - wyróżnienie - op. E. Cichońska

Sebastian Kędziora -  III miejsce- op. E. Cichońska

Klaudia Jankowska - wyróżnienie - op. M. Żakowska


Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów w konkursach       w roku szkolnym 2011/2012.


1.      Konkurs prac plastycznych i fotograficznych pod hasłem  „Przyroda mój przyjaciel” temat wiodący: „Grzyb – jadalny czy trujący?”

Urszula Żakowska  -  II miejsce

Mikołaj Kotlarski   -  wyróżnienie

Klaudia Orlińska    -  wyróżnienie

2.      „Jestem uczestnikiem ruchu drogowego, więc myślę”

Krystian Orliński I m.

Dominika Żakowska I m.

Natalia Jesiołowska I m.

3.      Konkurs ornitologiczny |III edycja pod tytułem „Ptaki terenów wodnych i błotnych Mazowsza”

Urszula Żakowska – wyróżnienie

4.      IX Gminny Konkurs Plastyczny „Karta na Boże Narodzenie i Nowy Rok”

Agnieszka Jaworska I m.

Urszula Żakowska II m.

Kamila Krzyżanowska – wyróżnienie

5.      IX edycja powiatowego konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych

      Aleksandra Parśniak – wyróżnienie

      Mateusz  Deptuła – wyróżnienie

      Hubert Majszak – wyróżnienie

6.      II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

"Bezpiecznie na wsi-czy upadek to przypadek"

ETAP GMINNY

Kamila Krzyżanowska I miejsce

Sebastian Kędziora - II miejsce

Jakub Kornacki - wyróżnienie

ETAP POWIATOWY

Kamila Krzyżanowska III miejsce - praca zakwalifikowana do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

7.      Szkolny Konkurs Recytatorski

Dorota Niewiadomska I m.

Kamila Krzyżanowska I m.

Dominika Żakowska II m.

Mateusz Deptuła II m.

Sebastian Kędziora II m.

Klaudia Wosińska III m.

8.      Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Piękno polskich sadów widziane oczami dziecka – pejzaż

Natalia Jesiołowska  - wyróżnienie

9.      Gminny  Konkurs Recytatorski w Młodzieszynie

      Dorota Niewiadomska + I m.

      Kamila Krzyżanowska – II.m.

10.XXXII Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejsko – gminne w Sochaczewie

  uczestnicy – Dorota Niewiadomska i  Kamila Krzyżanowska

11.„Moja Matka” I Sochaczewski Konkurs Plastyczny im. Wł. Ślewińskiego

12.Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Recytujemy wiersze dla dzieci” – SP Brzozów

      Dorota Niewiadomska – I m.

13.Powiatowy Konkurs „Wydajemy własną książkę”

Mikołaj Kotlarski  kl. IV

14.„Lato z rowerem” Wielki Konkurs Banku BGŻ

Prace na konkurs złożyło 8 uczniów klasy IV:

Robert Adamczyk, Maciej Gonta, Natalia Jankowska, Jakub Jesiołowski, Klaudia Orlińska, Wiktoria Popiwanow, Jakub Szymborski, Kinga Wojciechowska,

4 uczniów klasy V:

Kamila Ciećwierz, Adam Figaszewski, Dagmara Walkowska, Urszula Żakowska,

oraz Anna Wojciechowska z klasy VI.

15.„Konkurs plastyczny „Wspólnie rysujemy przyszłość”

Jakub Kornacki  „O”

Krystian Głodek  kl. I

Klaudia Wosińska  kl. I

Kacper Orliński  kl. I

Aleksandra Parśniak  kl. I

16.Konkurs Recytatorski „Nasza Ziemia Ojczysta”

Kinga Wojciechowska kl. IV  - III miejsce

17.Szkolny konkurs dla ucz. klas I-III

 MISTRZ KALIGRAFII

Mateusz Malejko kl.II - Mistrz

Antoni Koszelak kl.I -Mistrz

Kacper Orliński kl.I- Wicemistrz

Kamila Krzyżanowska kl. III - Mistrz

18.Szkolny konkurs dla ucz. klas I-III

MISTRZ CZYTANIA

Nowe artykuły

Wydarzenia w roku 2014 NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS 12 grudnia zostaliśmy zaproszeni do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni...
Opublikowano: 26/03/2017, 18:11
Wydarzenia w roku 2016
Opublikowano: 26/03/2017, 17:56
Wydarzenia w roku 2015  Zapraszamy  Jasełka 22 grudnia nasza sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami i...
Opublikowano: 26/03/2017, 17:55
Promocja zdrowia  Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie została przyjęta do Mazowieckiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w dniu 8...
Opublikowano: 03/12/2014, 10:51
Drodzy Absolwenci        Ten list kierujemy do Was drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej w Ruszkach – Janowie, ponieważ pragniemy odtworzyć historię...
Opublikowano: 20/02/2014, 13:16

Licznik odwiedzin

Today1
Yesterday4
Week1
Month17
All13331